Keskus doktor Bubnovski Tallinn
Doktor Bubnovski keskus Tallinnas

Liigesevõimlemine

Meie ajal teab iga teine omast käest sellistest lülisamba- ja liigesehaigustest nag artriit, artroos, osteokondroos, lülivaheketta song ja paljudest teistest, millega kaasnevad tugevad ja tuimad valud seljas, kaelas ja pole haruldane, et põhjustavad ka valu südames. Selle tulemusena häirub igas eas inimestel harjumuspärane elurütm. Väljapääs leidub – liigesevõimlemine! Sellist laadi treeningud on meie kinesioteraapia ravikeskuses üks raviprotsessi põhikomponente patsiendi tervenemise teel.

Doktor Bubnovski liigesevõimlemine on tõhus liikumismustri parandamisele, liigutuste koordinatsiooni taastamisele, füüsilise ja energeetilise keha täiustamisele suunatud harjutuste kompleks, see on nende lihasgruppide läbitöötamine, mis ei saa trenažööridel treenides piisavalt kaasatud – need on eelkõige kõhupressilihased. Tänu liigesevõimlemisele taastub liigeste loomulik liikuvus, kuna harjutuste tegemise käigus hakkab organismis tekkima liigesevedelik, mis on liigestele «määrdeks». Teisisõnu – inimene ei «krigise» enam. No ja tänu lihaste treenimisele moodustub niinimetatud lihaskorsett, mis hoiab ära ülekoormuse lihastele ja lülisambale!

Harjutused kindlustavad mitte ainult lülisamba liikuvuse ja painduvuse, vaid ka töötlevad ja tugevdavad liigeseid, vabastades need soolaladestustest. Samuti reguleerivad need harjutused kilpnäärme talitlust, kõrvaldavad liigsed rasvaladestused ning parandavad märkimisväärselt liigutusvilumust.  Tänu liigesevõimlemisele paraneb psüühiline enesekontroll. See mõjub positiivselt üldisele enesetundele, toimides tervendavalt organismile tervikuna, andes juurde elujõudu ja tõstes meeleolu. Märgatavalt suureneb töövõime ja paraneb üldine vastupidavus!

Liigesevõimlemine toimub rühmas doktor Bubnovski koolituse läbinud juhendaja-metoodiku valvsal juhendamisel ja kontrolli all. Nende peamine eesmärk on viia treeningud läbi iga patsiendi jaoks võimalikult tõhusalt, valides neile välja rea individuaalseid harjutusi ja soovitusi.

 

SPETSIALISTID

Potyomin Vadim Sergeevich

Arst-kinesioterapeut. Luu- ja lihassüsteemi haiguste profülaktika ja ravi S. Bubnovski meetodil. Töötab alates
Üksikasjalikumalt

Keskusesse saate registreeruda meie kodulehel lehel märgitud telefonidel kontaktide täites vormi

Registreeru
Elu kaotab see, kes ei ole vanaduseks valmistunud, vanadus aga ei ole vanus, vaid lihaskadu.
S.M. Bubnovski