Keskus doktor Bubnovski Tallinn
Doktor Bubnovski keskus Tallinnas

Traumajärgne rehabilitatsioon

Pärast luumurde, traumasid ja operatsioone vajab iga patsient taastusravi. See aitab täielikult terveneda ja normaalse elu juurde tagasi pöörduda. Selleks, et luumurru-, trauma- ja operatsioonijärgne rehabilitatsioon kulgeks võimalikult tõhusalt ega võtaks palju aega, on väga tähtis, et see toimuks kogenud spetsialistide kontrolli all.

Kui vajate taastusravi Sankt-Peterburgis, saate selle läbida meie meditsiinikeskuses. Meil töötab ainult kõrge kvalifikatsiooniga personal, kes hoolitseb teie tervise eest ja annab endast kõik, et rehabilitatsioon pärast lülisamba operatsiooni, saadud vigastust või luumurdu kulgeks edukalt. See on meie jaoks kõige olulisem ja peamine.

Meie spetsialistid aitavad teil taastada kõik organismi kaotatud ja häirunud omadused ja funktsioonid. Meditsiinikeskuses on olemas kõik selleks vajalik:

  • ainulaadsed metoodikad;
  • tänapäevased seadmed;
  • professionaalsed arstid.

Meie keskuse töötajad mitte ainult aitavad pärast luumurdu, operatsiooni või traumat taastuda, vaid ka teevad nii, et te vabaneksite tagajärgedest, aga ka sageli tekkivatest defektidest.

Tänu eesrindliku sisseseade kasutamisele õnnestub minimeerida valuaistingud taastusravi läbimisel pärast puusa- ja põlveliigese endoproteesimist.

Meie doktorid on suure praktilise kogemusega ja seepärast on kõik väljatöötatud programmid lülisamba operatsioonidele, traumadele ja luumurdudele järgnevaks taastusraviks kõige optimaalsemad. Eriti tähtis on, et need valitakse iga patsiendi jaoks individuaalselt ja kuna spetsialistid kontrollivad alati põlveliigese endoproteesimisele ja teistele operatsioonidele järgneva taastusravi kulgu, on see alati tulemuslik.

Taastumine pärast traumasid ja luumurde toimub patsiendi jaoks mugavates tingimustes. Ka see aitab taastumisprotsessi kiirendada.

Pärast taastusravikuuri läbimist on patsientidel täheldatavad järgmised paranemise tundemärgid:

  • normaliseeruvad vere- ja lümfiringlus;
  • taastub kahjustatud kudede ainevahetus, mis on eriti oluline liigeste rehabilitatsiooni läbimisel;
  • normaliseeruvad organismi funktsioonid tervikuna.

Võite olla kindlad, et meie keskuses kulgeb luumurdude ja traumade rehabilitatsioon, aga ka operatsioonijärgne taastumine edukalt ega veni pikale. Teeme selleks kõik võimaliku.

 

SPETSIALISTID

Potyomin Vadim Sergeevich

Arst-kinesioterapeut. Luu- ja lihassüsteemi haiguste profülaktika ja ravi S. Bubnovski meetodil. Töötab alates
Üksikasjalikumalt

Keskusesse saate registreeruda meie kodulehel lehel märgitud telefonidel kontaktide täites vormi

Registreeru
Elu kaotab see, kes ei ole vanaduseks valmistunud, vanadus aga ei ole vanus, vaid lihaskadu.
S.M. Bubnovski